Letem světem: Komentovaná praxe

1900 Tuto událost si zobrazilo 1900 lidí.

Vzdělávací „seriál“ z dílny organizačního týmu Zajíc párty a RACKů je tu s dalším pokračováním. Akce Letem světem je především o zajímavých tématech a skvělých přednášejících, pokaždé s jiným podtitulem, pokaždé s jinými tématy. Jde o akci vzdělávací, a tentokrát je postavená jako skutečný workshop.

O co přesně jde?

Akce Letem světem je akcí vzdělávací, určenou pro všechny BDSM+, zvířátka ale i LGBTQIA2S+ osoby, které splňují základní požadavky pro účast na srazech. V tomto případě nerozhoduje nic jiného, než zájem o rozšiřování vlastních obzorů. Na akci uvítám především lidi s otevřenými názory, tolerantní a schopné diskutovat a zapojit se případně do dění. Pravidla mých akcí najdete ZDE.

Téma: KOMENTOVANÁ PRAXE

Konkrétní program je AKTUÁLNĚ VE VÝSTAVBĚ A BUDU HO MĚNIT A UPRAVOVAT. Zveřejňovat ho budu především na FB na stránkách klubu a na stránce své (TabronCZ). Předběžně se chystá následující:

  • VÝPRASK RÁKOSKOU (Tabron) – možnost vyzkoušet na vlastní kůži, ideálně v párech, nebo dáme dohromady zájemce. Dění budu komentovat a popisovat/mentorovat tak, abyste v praxi pochopili, zač je toho jelito.
  • BONDAGE (Soptík) Chcete si pod taktovkou nejlepšího ridgera české republiky vyzkoušet znehybňování pomocí provazů? I to bude na akci možné!
  • JEHLIČKY A PLAY PIERCING (Nufinka) Lákají vás ostřejší hrátky? Pak určitě přijďte vyzkoušet jehličky. Můžete pod dozorem aplikovat jinému člověku, nebo si vyzkoušet aplikaci sami na sobě. Vše prakticky s příslušným komentářem.
  • BIČE A BIČÍKY (Altair) Protože sám přednášející je spíš srandista než co jiného, bude komentovaná praxe z jeho úst jistě třešničkou na dortu našeho programu. Prostořeký spanker vás jistě poučí i pobaví.
  • ATYPICKÁ FIXACE a SMYSLOVÁ DEPRIVACE (Hedera + Siki) O tom, že na efektivní znehybnění člověka nepotřebujete provazy, i o tom, kolik zábavy si lze užít, když omezíte partnerovi jeden či více smyslů, vás přesvědčí Hedera se svou „živou panenkou“.

Program pojede paralelně na několika místech. I kdyby vás některá z přednášek nezaujala, vždy budete mít na výběr, na co se jít podívat. Určitě nestihnete vše, to je pravda. Ale rozhodně se nebudete nudit!!!

Místo a čas konání

Místem konání jsou prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze, které na tento termín máme k dispozici jen a pouze pro nás. Celý klub je koncipován pro posezení i pro realizaci BDSM hraní, je zde veliká společenská místnost s barem, sál, různě tematicky zařízené menší místnosti, rozlehlá venkovní terasa (kuřárna) a samozřejmě sociální zázemí. Kdo by neznal polohu klubu, napíše si o ni v rámci registrace.

Klub je otevřen 4.2.2023 od 17 hodin.

Vstupné: 500,- Kč (zahrnuje večeři formou rautu)

Vstupné 500,- Kč zahrnuje celovečerní program, jídlo formou bohatého rautu a možnost zůstat s námi v klubu do ranních hodin (tzn. mimo program libovolně využít prostory klubu k hraní). Nad rámec vstupného si hradíte jen útratu na baru, kde najdete velký výběr alko i nealko pití za velmi rozumné ceny.

K základnímu vstupnému může být účtováno tzv. chaosné ve výši 200,- (viz. dále v textu).

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu: letem.svetem@tabron.cz

Akce je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na akci mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé „odkliknuté“ přihlášky jinde. Platná je pouze přihláška mailem, kterou Vám potvrdím – tzn. nestačí pouze poslat mail. Před akcí každý účastník dostane e-mail s finální verzí programu a prosbou o potvrzení účasti, na který je nutné reagovat. 

Registraci je možné provést do středy 1.2. 2023 do 20,00. Změny v registraci a nové registrace budou po tomto termínu přijímány po dohodě se mnou a za poplatek 200,- Kč (tzv. chaosné). Chaosné je cena za vše, co pro organizátory přináší registrace na poslední chvíli.

KAPACITA mých akcí bývá rychle zaplněna, proto nenechávejte registraci na poslední chvíli!!!

Vzhledem k omezené kapacitě může být chaosné připočteno těm, kteří sice budou zaregistrováni v řádném termínu, ale neodpoví na e-mail s programem a prosbou o potvrzení účasti, který bude všem zaslán přibližně týden před akcí (nebo spolu s přihlášením, pokud přihlášení proběhne po výše uvedeném termínu). 

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron„. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru. Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, věřte, že nechcete být na akci, kterou organizuji.

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na letem.svetem@tabron.cz odkud Vám bude zaslána odpověď v co nejbližším možném termínu. Akceptujte ale, prosím, že celou akci připravuji ve svém volnu a tedy ne vždy reaguji obratem (a to zejména v prvním měsíci po spuštění registrací). Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu letem.svetem@tabron.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

4. února 2023 17:00 pro
5. února 2023 02:00
 

Místo konání

Sdílet s přáteli