Letem světem: Komentovaná praxe 2024

3334 Tuto událost si zobrazilo 3334 lidí.

Vzdělávací „seriál“ z dílny organizačního týmu Zajíc párty a RACKů je tu s dalším pokračováním. Akce Letem světem je především o zajímavých tématech a skvělých přednášejících, pokaždé s jiným podtitulem, pokaždé s jinými tématy. Jde o akci vzdělávací, a tentokrát je postavená jako skutečný workshop.

O co přesně jde?

Akce Letem světem je akcí vzdělávací, určenou pro všechny BDSM+, zvířátka ale i LGBTQIA2S+ osoby, které splňují základní požadavky pro účast na srazech. V tomto případě nerozhoduje nic jiného, než zájem o rozšiřování vlastních obzorů. Na akci uvítám především lidi s otevřenými názory, tolerantní a schopné diskutovat a zapojit se případně do dění. Pravidla mých akcí najdete ZDE.

Téma: KOMENTOVANÁ PRAXE

Konkrétní program je AKTUÁLNĚ VE VÝSTAVBĚ A BUDU HO MĚNIT A UPRAVOVAT. Zveřejňovat ho budu především na FB na stránkách klubu a na stránce své (TabronCZ). Předběžně se chystá taková malá dámská jízda přednášejících:

  • VÝPRASK RÁKOSKOU (Tabron) – možnost vyzkoušet na vlastní kůži, ideálně v párech, nebo dáme dohromady zájemce. Dění budu komentovat a popisovat/mentorovat tak, abyste v praxi pochopili, zač je toho jelito.
  • EMOCE V PROVAZECH (Diana Vera) Chcete si pod taktovkou dnes už mezinárodně známé ridgerky vyzkoušet znehybňování pomocí provazů? I to bude na akci možné! Přesahem a tématem shibari bloku budou emoce.
  • SPANK KOŽENÝMI NÁSTROJI (Ňufinka) Lákají vás jezdecké bičíky, biče, kočky a důtky, řemeny, paddle a všemožná další kožená udělátka? Můžete pod dozorem předvést, co umíte, nebo si vyzkoušet z rukou dalších účastníků, co která hračka umí. Vše prakticky s příslušným komentářem zkušené spankové přednášející.
  • DOMINANCE (Diana Vera) Protože sama přednášející je v praktikách dominování zběhlá, bude komentovaná praxe z jejích úst jistě třešničkou na dortu našeho programu. Ukažte Dianě své oblíbené metody subení, předveďte či konzultujte… Podobnou příležitost jen tak mít nebudete.
  • VÁZÁNÍ PRO SEX (Ňufinka) Sníte o tom, že partnera znehybníte tak, abyste si s ním mohli v posteli dělat co chcete? Líbí se vám erotické kozelce, ladně vystrčené zadky a přístupná bezbranná stvoření. Ale jistě, žádný problém. Nebo je to složitější? Pojďte si vyzkoušet a názorně si ukázat, že některé nápady nejsou tak geniální, jak by se mohly zdát. Vyzkoušeno za vás.

Program pojede paralelně ve dvou linkách. I kdyby vás některá z přednášek nezaujala, vždy budete mít možnost přejít „vedle“. Určitě nestihnete vše, to je pravda. Ale rozhodně se nebudete nudit!!!

Místo a čas konání

Místem konání jsou prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze (POZOR – Google vás neznámo proč po kliknutí na místo akce posílá úplně jinam a neumím to napravit, takže to ignorujte), které na tento termín máme k dispozici jen a pouze pro nás. Celý klub je koncipován pro posezení i pro realizaci BDSM hraní, je zde veliká společenská místnost s barem, sál, různě tematicky zařízené menší místnosti, rozlehlá venkovní terasa (kuřárna) a samozřejmě sociální zázemí. Kdo by neznal polohu klubu, napíše si o ni v rámci registrace.

Klub je otevřen 2.3.2024 od 17 hodin.

Vstupné

Včasné vstupné: 400,- Kč (registrace do 16.2.2024)

Standardní vstupné 500,- Kč (registrace do 28.2.2024)

Vstupné vždy zahrnuje celovečerní program, jídlo formou rautu a možnost zůstat s námi v klubu do ranních hodin (tzn. mimo program libovolně využít prostory klubu k hraní). Nad rámec vstupného si hradíte jen útratu na baru, kde najdete velký výběr alko i nealko pití za velmi rozumné ceny.

K základnímu vstupnému může být účtováno tzv. chaosné ve výši 200,- (viz. dále v textu).

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu: letem.svetem@tabron.cz

Akce je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na akci mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé „odkliknuté“ přihlášky jinde. Platná je pouze přihláška mailem, kterou Vám potvrdím – tzn. nestačí pouze poslat mail. Před akcí každý účastník dostane e-mail s finální verzí programu a prosbou o potvrzení účasti, na který je nutné reagovat. 

Registraci je možné provést do středy 28.2. 2023 do 20,00. Změny v registraci a nové registrace budou po tomto termínu přijímány po dohodě se mnou a za poplatek 200,- Kč (tzv. chaosné). Chaosné je cena za vše, co pro organizátory přináší registrace na poslední chvíli.

KAPACITA na Letem světem je koncipována spíše jako komorní, nenechávejte prosím registraci na poslední chvíli!!!

Chaosné může být připočteno těm, kteří sice budou zaregistrováni v řádném termínu, ale neodpoví na e-mail s programem a prosbou o potvrzení účasti, který bude všem zaslán přibližně týden před akcí (nebo spolu s přihlášením, pokud přihlášení proběhne po zaslání propozic). 

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron„. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru. Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, věřte, že nechcete být na akci, kterou organizuji.

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na letem.svetem@tabron.cz odkud Vám bude zaslána odpověď v co nejbližším možném termínu. Akceptujte ale, prosím, že celou akci připravuji ve svém volnu a tedy ne vždy reaguji obratem (a to zejména v prvních týdnech po spuštění registrací). Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu letem.svetem@tabron.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

2. března 2024 17:00 pro
3. března 2024 02:00
 

Místo konání

Sdílet s přáteli