Prague Animal Weekend (PAW)

621 Tuto událost si zobrazilo 621 lidí.

Spojením tří všem velmi dobře známých konceptů: Zvířátka s. r. o., Lištiččin Pet piknik a seznamovací klubové akce Meet & Greet, vznikla první zvířátková celovíkendová prča konaná v Praze v následujícím termínu: 16. do 18. 6. 2023.

VŠECHNY NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE BUDEME UPŘESŇOVAT POSTUPNĚ TAK, JAK BUDOU POKRAČOVAT ORGANIZAČNÍ A REALIZAČNÍ PRÁCE. Vzhledem k rozsahu akce prosím akceptujte případné odchylky.

PÁTEK 16.6.2023: MEET & GREET NA STEROIDECH S AKCÍ NAVÍC

Orientační čas: od 17 hodin
Organizuje: Rejpal

Tradičně netradiční posezení a seznámení s ostatními zvířátky proběhne v pátek navečer. V plánu máme odbavit vás, vyřešit organizační záležitosti a pak pomocí her a soutěží podpořit vzájemné poznávání. Páteční program proběhne ve spíše civilním prostředí a podrobnosti upřesníme.

SOBOTA 17.6.2023: LIŠTIČČIN PET PIKNIK SE ŽRÁDÝLKEM A HRANÍM

Piknik je koncipován logicky jako akce venkovní, se zajištěným občerstvením a programem v podobě soutěží. Během odpoledne můžete odpočívat na sluníčku, hrát si s ostatními zvířátky v trávě, baštit a nebo soutěžit a snažit se získat co nejvíce víkendové měny.

Kde: u nejkrásnějšího stromu v Riegrových sadech
Kdy: od 11.00
Co je v ceně: občerstvení po celou dobu pikniku včetně základního nealko pitného režimu a chlazení ledem, soutěže a veškerý materiál. Na vás je jen jediná věc: přinést si vlastní deky, pelechy…
Organizuje: Lištička

Po tom, co se aklimatizujete a seznámíte s prostorem, případně dokoupíte vstupenky a vyřešíte organizační záležitosti, bude už následovat jen pravá letní pikniková pohodička s možností se vyřádit během soutěží. Soutěže budou probíhat přibližně od poledne do 15.30, takže ti, kdo se budou přesouvat do Kotelny na Zvířátka s. r. o. o nic nepřijdou. Ti, kdo budou chtít posedět déle, budou moci, a to až do 17.00.

Soutěže

Stanoviště pro soutěže poběží současně. Za plnění úkolů na jednotlivých stanovištích bude možné získat nějakou tu víkendovou měnu. Zatím můžeme prozradit, že se chystají:

  • Agility/parkur – tedy překážková dráha, kterou bude potřeba absolvovat v daném čase a samozřejmě s minimem trestných bodů.
  • Těžký tah, kde jednotlivec nebo smečka předvedou, kolik toho utáhnou.
  • Zkouška poslušnosti, během které ověříme, jak jste vychovaní a jak vám jde výchova a výcvik.

Další náměty zpracováváme a uvidíme, co ještě vymyslíme.

SOBOTA 17.6.2023: NABUŠENÁ ZVÍŘÁTKA S. R. O. S VEČERNÍM RAUTEM

Tuhle akci také dobře znáte. Jen bude letos prostě zase o pár fousků lepší než loni, protože bude delší, s interaktivním programem na více stanovištích, doplněná o zvláštní program pro nováčky, s jídlem k dispozici a za účasti International Pupp 2023.

Kde: klub Kotelna
Kdy: od 16.00 do půlnoci s programem, od půlnoci volná zábava
Co je v ceně: večerní raut, zázemí klubu, soutěže a program
Organizuje: Czech Puppy Team

Hlavní program
Těšit se můžete na diskusní panel, přednášku a nebo na vyprávění příběhu „do Chicaga a zpět“ od Ritchiho. Kromě toho budou připraveny soutěže a aktivity vhodné k vyřádění, seznámení, i získání další víkendové měny.

Doprovodný program
Na začátku večera se budeme věnovat vzdělávání nováčků, a to interaktivní formou, která jim pomůže se zorientovat a využít informace zkušenějších na maximum. Budeme také vydávat ceny a odměny za víkendovou měnu, kterou jste od pátku nashromáždili.

Zázemí klubu
Čeká vás také úplně nová, rozlehlá, odpočinková zóna s měkkým povrchem pro pohodlný pohyb, hraní i posezení. Nezapomínáme ani na všemi milovaný kuličkový bazének a díky možnosti jídlo uzobávat postupně nehrozí, že po večeři už nebudete schopni skotačit a zapojit se do další zábavy. Jako vždy bude plně k dispozici zázemí klubu: šatny, sprcha, skvěle zásobený bar a nově večerní raut.

NEDĚLE 18.6.2023: ROZLOUČENÍ S AKCÍ

Máme v plánu se náležitě rozloučit a dát všem účastníkům akce možnost probrat dojmy z akce v příjemném, a hlavně přátelském prostředí podniku v blízkosti Hlavního nádraží nebo Nádraží Florenc, abyste to měli pohodlně u čenichů před odjezdem domů. V plánu je už opravdu jen pokec, výměna kontaktů a sdílení dojmů z vydařeného víkendu.

INFORMACE SPOLEČNÉ PRO CELÝ VÍKEND A PÁR OGRANIZAČNÍCH VĚCÍ K TOMU

Akce je víkendová a pořádaná pod jednou taktovkou. Proto jednotlivé části budou provázány a spojeny několika společnými věcmi.

Víkendová měna
Od pátku až do sobotního večera bude pro všechny účastníky připraven interaktivní zábavný program. A aby motivace účastnit se byla ještě větší, připravujeme společnou víkendovou měnu. Měnu bude možné různými způsoby získat, ale i poměrně snadno zase ztratit. Ti, kdo vydělají nejvíce měny, si ji budou moci v sobotu večer v Kotelně vyměnit za něco, řekněme více hmatatelného.

Víkendové vstupné

Brzká registrace do 30.4.2023: 700,- Kč
Běžná registrace do 4.6.2023: 800,- Kč
Registrace na poslední chvíli od 5.6.2023 do 14.6.2023: 1.000,- Kč

Jednotlivé vstupné

Meet & greet 16.6.2023: 200,-
Lištiččin Pet piknik 17.6.2023: 500,-
Zvířátka s. r. o. 17.6.2023: 500,-
Nedělní rozloučení s akcí 18.6.2023: v ceně jakékoliv jednotlivé nebo víkendové vstupenky

Registrace

Na všechny akce je nutné se registrovat alespoň 2 dny předem PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NA TOMTO ODKAZU: https://forms.gle/oi8SJUjFbNwbsqTY6

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL: https://forms.gle/oi8SJUjFbNwbsqTY6 →

 

Datum a čas

16. června 2023 17:00 pro
18. června 2023
 

Místo konání

Sdílet s přáteli