ZAJÍC PÁRTY – 7.10.2023

4469 Tuto událost si zobrazilo 4469 lidí.

Ráda bych vás pozvala na 24. ZAJÍC PÁRTY – tradiční akci pro všechny nováčky a začínající, pro všechny, kteří se chtějí učit, něco se o BDSM dozvědět a nebo jen poprvé přijít na sraz BDSM+ osob.

Setkání nezkušených a méně zkušených s těmi více zkušenými (pečlivě vybranými „Animátory“), kteří se vám celý den budou věnovat, a podělí se o to, co je baví a co znají. Hlavním cílem večírku je zbořit mýty o BDSM, naučit Zajíce pohybovat se na akcích, přemýšlet o tom, co dělají, a nabídnout jim lepší start do praktického páchání. Tato akce je jen a jen pro nováčky a začínající, od počátečního konceptu po detaily pořádání – jedinečná a unikátní.

Koncept zajíců

Jak většina z vás ví, Zajíc párty je jednou z nejúspěšnějších akcí BDSM komunity. Proč tomu tak je? Vše je na míru ušito těm, kteří jsou na takové akci poprvé – tak, aby se cítili bezpečně a příjemně. Nehrozí pocit „všichni se tam už znají“, nehrozí pocit „budu sám sedět bokem“, a už vůbec nehrozí obava „co když se tam bude dít něco, co nechci“. 

Pro koho je tedy přesně večírek určen?

Na Zajíc párty budou vítáni všichni „nováčci“ se zájmem o BDSM včetně fetiše a forem CD, TV a TS, role či pet play bez omezení genderu. Ať už jste jednotlivci nebo pár, lidé, kteří nemají žádné zkušenosti, partner BDSM+ osoby, který se chce pouze informovat, nebo jste jen nikdy nebyli v BDSM prostorách mezi dalšími BDSM+ lidmi a chcete se seznámit s pravidly, rádi Vás uvidíme. Po osobní dohodě vítám také ty pokročilé, kteří se neřadí mezi mazáky, chtějí se učit a jsou stále otevření a ochotní naslouchat zkušenějším a odnést si něco navíc, aniž by Zajícům akci kazili.

Pro koho večírek určen není

Večírek je zcela nevhodný pro jedince netolerantní, agresivní a pasivně agresivní, či jinak konfliktní a problematické. Akce není určena k nadměrné konzumaci alkoholu. Požití jakýchkoliv nelegálních omamných látek bude důvodem pro vyloučení účastníka z akce. Akce není erotickou seznamkou a je tedy nevhodná jako „lovný“ terén. Tentokráte budou z akce „vyloučeny“ také osoby, které běžně a dlouhodobě na BDSM srazy chodí, prostory klubu již důvěrně znají, a nejsou tedy nováčky. V případě nejasností rozhodnu já jako organizátor.

Večírek bude zaměřen především na tyto oblasti:

1) Pravidla fungování v BDSM klubu a jak se chovat na BDSM akci

2) D/s a SM vztahy v praxi

3) Oblíbené a obecně rozšířené, ale i zcela originální BDSM praktiky – konkrétní program bude zaslán účastníkům, ale můžete čekat shibari, západní bondage, spanking, něco málo z psychologie BDSM, o rolích a pet play, ale i zábavnější bloky jako je třeba povídání o comingoutu. 

4) Možnost konzultací či vyzkoušení si na vlastní kůži

Průběh Zajíců během dne

V minulých letech jsme se začali potýkat s nedostatkem času a prostoru pro všechna témata, která máme na Zajíce připravena. Proto jsme na jaře roku 2018 program rozšířili a z akce udělali celodenní tak, aby všechna témata dostala prostor, který si zaslouží. Na akci je možné přijít na odpolední nebo večerní část programu samostatně, což možná někteří účastníci také ocení. Témata budou zařazena dle časových možností animátorů a dle možností prostor klubu. V odpoledním i večerním programu tedy najdete témata základní, povídací, praktická i okrajová. Program se obvykle neopakuje! Program je do značné míry řešen zájmem, dotazy a interakcí s účastníky. PŘESNÉ ROZLOŽENÍ PROGRAMU DODÁM A BUDU UPŘESŇOVAT účastníkům tak, jak se budu domlouvat s Animátory. (Doporučuji sledovat: facebook.com/TabronCZ ) Právo na změny s ohledem na rozsah akce je samozřejmostí.

Příchod na Zajíce je od 11.30 do 13 hodin. V této době vás provedeme po klubu a budete mít čas se rozkoukat, případně najíst. Oběd bude řešen výběrem z menu individuálně (není v ceně akce). Důrazně doporučujeme této možnosti využít a nezůstat s prázdným bříškem – pak je ale dobré přijít hned po poledni, abyste se najíst stihli. Od 13.30 hodin totiž začne program.

Od 17 hodin bude otevřen raut (v základní ceně celé akce nebo večerního programu), budete se moci v klidu navečeřet a povídat si s animátory i účastníky, poznat se a navázat na to, co jste viděli apod. 

Pokud by někdo nemohl přijít už odpoledne, umožňujeme přijít ještě v oknu 18:00 – 19:00. Od 19 hodin následuje večerní program. Konec programu přibližně o půlnoci, volné konzultace a další aktivity až do ranních hodin. Akce končí podle aktuální nálady a počtu osob, ne zřídka až kolem 3-4 hodiny ráno. 

Místo konání

Místem konání jsou prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze, které na tento termín máme zadány pouze pro nás. Celý klub je koncipován pro posezení i pro realizaci BDSM hraní, je zde veliká společenská místnost s barem, různě tematicky zařízené menší místnosti, rozlehlá venkovní terasa (kuřárna) a samozřejmě sociální zázemí. Ve všech prostorách je teplo a čisto. Na baru je velký výběr alko i nealko pití za (na Prahu) velmi rozumné ceny.

Vstupné

Celodenní vstupné: 700,- Kč zahrnuje celodenní program, celovečerní raut a možnost zůstat s námi v klubu do ranních hodin

Odpolední část: 400,- Kč zahrnuje 4 hodiny programu bez večerního rautu

Večerní část: 500,- Kč zahrnuje večerní raut a večerní část programu

K základnímu vstupnému může být účtováno tzv. chaosné ve výši 200,- (viz. dále v textu).

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu: zajic.party@seznam.cz

Párty je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na párty mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé „odkliknuté“ přihlášky jinde. Platná je pouze přihláška mailem, kterou Vám potvrdím – tzn. nestačí pouze poslat mail. S každým účastníkem proběhne také krátká komunikace.

Registraci je možné provést do pondělí 2. 10. 2023 do 20,00. Změny v registraci a nové registrace budou po tomto termínu přijímány po dohodě se mnou a za poplatek 200,- Kč (tzv. chaosné). Chaosné je cena za vše, co pro organizátory přináší registrace na poslední chvíli.

Chaosné bude připočteno také všem, kteří sice budou zaregistrováni v řádném termínu, ale neodpoví do pondělí 2. 10. 2023 na e-mail s podrobnými propozicemi, který bude všem zaslán přibližně 2 týdny před akcí (nebo spolu s přihlášením a pak je dobré odpovídat hned). 

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron„. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru – ale s tím se podrobněji seznámíte přímo na místě. Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, věřte, že nechcete být na akci, kterou organizuji.

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na zajic.party@seznam.cz odkud Vám bude zaslána odpověď v co nejbližším možném termínu. Akceptujte, prosím, fakt, že celou akci připravuji ve svém volnu a tedy ne vždy reaguji obratem (a to zejména v prvních měsících spuštění registrací). Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu zajic.party@seznam.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

7. října 2023 11:30 pro
8. října 2023 03:00
 

Místo konání

Sdílet s přáteli