Letem světem: SUBMISIVITA JE V HLAVĚ

1365 Tuto událost si zobrazilo 1365 lidí.

Vzdělávací „seriál“ z dílny organizačního týmu Zajíc párty a RACKů je tu s dalším pokračováním. Akce Letem světem je především o zajímavých tématech a skvělých přednášejících, pokaždé s jiným podtitulem, pokaždé s jinými tématy. Jde o akci vzdělávací, a tentokrát je postavená na snaze pochopit, co je submisivita, jak se projevuje, jaké s sebou nese úskalí, nebo jak ji skloubit s běžným životem.

O co přesně jde?

Akce Letem světem je akcí vzdělávací, určenou pro všechny BDSM+, zvířátka ale i LGBTQIA2S+ osoby, které splňují základní požadavky pro účast na srazech. V tomto případě nerozhoduje nic jiného, než zájem o rozšiřování vlastních obzorů. Na akci uvítám především lidi s otevřenými názory, tolerantní a schopné diskutovat a zapojit se případně do dění. Pravidla mých akcí najdete ZDE.

Téma: KOMENTOVANÁ PRAXE

Konkrétní program je AKTUÁLNĚ VE VÝSTAVBĚ A BUDU HO MĚNIT A UPRAVOVAT. Zveřejňovat ho budu především na FB na stránkách klubu a na stránce své (TabronCZ). Předběžně počítejte s těmito tématy:

  • Projevy submisivity v jednotlivých praktikách (Daniela, Punčoška, Ritchi) Na téhle přednášce se pokusíme vám ukázat, po čem se dívat, co může být znakem submisivity, jak s tím pracovat a jaká jsou specifika jednotlivých praktik. Zní to složitě a odborně. Ale budeme se bavit o tom, že k prožitku je třeba prostor a pozorné vnímání protějšku. Ať už si daný člověk hraje jakkoliv. Vhodné pro ty, kdo se při hraní hůře orientují nebo ztrácí a neumí rychle najít způsob, jak si s danou situací poradit.
  • Hledání partnera a komunikace na soc. sítích/srazech (Daniela, Punčoška) Kde to momentálně žije, kde a jak hledat, co od toho čekat, co čeká protistrana a jaké jsou aktuální standardy vedoucí k seznámení (ať už partnerskému, kamarádskému nebo pro hraní)
  • Comingout (Tabron) Jak a proč se vyoutovat – doma, mezi přáteli, v rámci rodiny. Zábavné historky, spousta zkušeností a hlavně rad a tipů, na co nezapomenou, když chcete jít s pravdou ven. Vhodné hlavně pro ty, kdo váhají, nebo tuto potřebu mají a zatím se nerozhodli.
  • Red Flags (Tabron) Budeme se bavit o varovných signálech, které mohou znamenat problém. Kolem BDSM se pohybuje nemalé množství lidí, kteří (v lepším případě nevědomky) mohou být nebezpeční. Takže se budeme bavit o jednotlivých varovných signálech, o tom, jak s takovými signály pracovat, jak je případně komunikovat, i kam se obrátit v případě, že už to nezvládnete sami.
  • Skloubení s rodinou a běžným životem (Daniela) Předávání zkušeností jak schovat stopy, jak si užít BDSM aniž bychom omezovali své okolí, a o tom, zda vůbec jde žít BDSM život, když už máte rodinu
  • Klíčové emoce a „psychologie“ submisivity (Tabron) Proč to děláme, co od toho čekáme, co nás děsí, co baví. Na co si dát pozor, co podporovat, kde už je hranice patologie. Tahle přednáška není ani zábavná, ani stravitelná, protože otevře spoustu velmi těžkých témat. Paradoxně je vhodná zejména pro dominantní protějšky.

Program pojede paralelně na dvou místech. I kdyby vás některá z přednášek nezaujala, vždy budete mít na výběr, na co se jít podívat. Určitě nestihnete vše, ale rozhodně se nebudete nudit!!!

Místo a čas konání

Místem konání jsou prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze, které na tento termín máme k dispozici jen a pouze pro nás. Celý klub je koncipován pro posezení i pro realizaci BDSM hraní, je zde veliká společenská místnost s barem, sál, různě tematicky zařízené menší místnosti, rozlehlá venkovní terasa (kuřárna) a samozřejmě sociální zázemí. Kdo by neznal polohu klubu, napíše si o ni v rámci registrace.

Klub je otevřen 13. 7. 2024 od 17 hodin.

Vstupné

Vstupné zahrnuje celovečerní program, jídlo formou rautu (pokud bude málo lidí, pak možná změníme na hromadné objednání na grilu) a možnost zůstat s námi v klubu do ranních hodin (tzn. mimo program libovolně využít prostory klubu k hraní). Nad rámec vstupného si hradíte jen útratu na baru, kde najdete velký výběr alko i nealko pití za velmi rozumné ceny.

Včasná registrace do 28. 6. 2024: 400,- Kč
Pozdní registrace od 29. 6. do 12. 7. 2024: 500,- Kč

K základnímu vstupnému může být účtováno tzv. chaosné ve výši 200,- (viz. dále v textu).

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu: letem.svetem@tabron.cz
(Pozor – nejsem na mailu nonstop a musíte počítat s tím, že reakce může trvat. Pokud neodpovím hned, není důvod mě spamovat na všech dalších kanálech.)

Akce je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na akci mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé „odkliknuté“ přihlášky nebo vzkazy jinde. Platná je pouze komunikace a přihláška mailem, kterou Vám potvrdím – tzn. nestačí pouze poslat mail. Pár dnů před akcí každý účastník dostane e-mail s finální verzí programu a prosbou o potvrzení účasti, na který je nutné reagovat. 

Registraci je možné provést do pátku 12. 7. 2024 do 20,00. Změny v registraci a nové registrace budou po tomto termínu přijímány po dohodě se mnou a za poplatek 200,- Kč (tzv. chaosné). Chaosné je cena za vše, co pro organizátory přináší registrace na poslední chvíli.

KAPACITA mých akcí bývá občas zaplněna, proto nenechávejte registraci na poslední chvíli!!!

Vzhledem k omezené kapacitě může být chaosné připočteno těm, kteří sice budou zaregistrováni v řádném termínu, ale neodpoví na e-mail s programem a prosbou o potvrzení účasti, který bude všem zaslán přibližně týden před akcí (nebo spolu s přihlášením, pokud přihlášení proběhne po výše uvedeném termínu). 

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron„. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru. Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, věřte, že nechcete být na akci, kterou organizuji.

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na letem.svetem@tabron.cz odkud Vám bude zaslána odpověď v co nejbližším možném termínu. Akceptujte ale, prosím, že celou akci připravuji ve svém volnu a tedy ne vždy reaguji obratem. Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Event registration closed.
 

Datum a čas

13. července 2024 17:00 pro
14. července 2024 02:00
 

Datum ukončení registrace

12. července 2024
 

Místo konání

Sdílet s přáteli