Všechno začalo covidovou uzávěrkou klubu a akcí Atík volá o pomoc!, kterou BDSM klub Ateliér spustil. Moje pomoc klubu spočívala v tom, že sama sebe nabídnu jako odměnu. A ačkoliv jsem se formátu soukromé výuky roky bránila, ukázalo se, že mi vyhovuje a hlavně – že funguje a opravdu účastníky intenzivně posouvá. Prvních pět takových workshopů mám za sebou a veskrze pozitivní pocity (i ohlasy) mě dovedly k tomu, že soukromé workshopy zařadím do nabídky akcí na stálo.

Jak to vlastně probíhá a pro koho workshop je?

Workshop je určen výhradně párům nebo skupinám. Nejsem společnice ani domina, a neposkytuji lekce jednotlivcům. Stále jde o výuku na bázi lektorské činnosti a mentorování. Ráda se v případě zájmu zapojím, vše vysvětlím a ukážu, nebo pomohu se splněním vašich cílů. Nicméně základem je vaše interakce a vaše hraní, na kterém workshop stavíme.

Během domlouvání vše podrobně probereme, po dohodě s klubem stanovíme termín a potkáme se přímo v klubu. Jsem časově flexibilní, nemám problém ani se všedními dny (ideální je například středa v rozmezí 15-22). V klubu máme k dispozici gotiku na 2 hodiny jen pro sebe a následně máme možnost posedět, ještě jednou vše probrat a vypovídat si dojmy. Celou dobu máte k dispozici bar, zázemí klubu a mou plnou pozornost a péči.

Co vám workshop může přinést?

  • Možnost vyzkoušet si moje kožené nástroje a rákosky, abyste zbytečně nemuseli investovat do něčeho, co vám nakonec nebude vyhovovat.
  • Pomoc při výběru vhodných nástrojů, jejich porovnání a vysvětlení efektu jejich použití.
  • Ukázky techniky použití jednotlivých nástrojů, korekce vašich dovedností.
  • Moje zapojení a posouvání vašich zkušeností pod dohledem. Často se stává, že top jedinec si není z nějakého důvodu jistý intenzitou, nebo co reálně může. Pod dohledem nebo v páru pak daleko snadněji posouvá hranice své i protějšku. 
  • Tandemové výprasky. Nevěřili byste, co udělá zapojení dalšího spankera, který je tam výhradně a jen pro vás, kopíruje váš styl, doplňuje vás a umožní vám v některých okamžicích věnovat se subjektu, nebo třeba si i jen chvíli odpočinout a pokochat se. 
  • Prohloubení prožitku. Jako zkušený spanker mohu spoustu věci ohlídat místo vás, upozornit na neverbální komunikaci, kterou kvůli soustředění na výprask přehlížíte, případně vypíchnout odpozorované reakce a navrhnout, jak prožitek udělat intenzivnější.
  • Pomoc při čtení reakcí a neverbální komunikace. Nástroje na zlepšení komunikace mezi partnery. Skutečně upřímná a přímočaře podaná zpětná vazba na vnímání partnera.
  • Dosahování a přesahování limitních zážitků. Pokud si vy sami netroufáte na překročení hranice, nechcete ztratit důvěru protějšku nebo prostě jen víte, že vy mu nikdy nedokážete „ublížit“ tak, jak on/a potřebuje, můžete vše delegovat na mě. 
  • Zážitek a zábavu v bezpečném prostředí s přidanou hodnotou podle vašich potřeb. 

Cena a kontakt

Soukromý workshop stojí 4.000,- Kč. V ceně je zahrnut: soukromý pronájem klubu (gotika na 2 hodiny + možnost posedět před a po akci tak, abyste měli čas vše vstřebat), konzumace na baru (s výjimkou alkoholu) a případné zapůjčení spankových nástrojů. Po celou dobu se věnuji výhradně vám, nikdo jiný není přítomen. Lektorskou činnost vykonávám legálně a oficiálně, v případě zájmu a potřeby není problém vystavit fakturu uznatelnou do nákladů.

Máte o soukromý workshop zájem? Napište mi na mail soukromy@tabron.cz.

 

Budu se na vás těšit
Tabron

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *