One FOX Show

80 Tuto událost si zobrazilo 80 lidí.

BENEFIČNÍ SHOW, KTERÁ SE NIKDY NESTALA, NIKDY ZNOVU NESTANE A COKOLIV, CO NA NÍ UVIDÍTE A USLYŠÍTE, POPŘEME!

Akce výjimečného charakteru a nevídaného rozsahu – One Man Show a kabaretu – v podání jedné maličké lišky a jeho hostů. To je akce, kterou pro vás připravuje RITCHI, Mr. Puppy CZ 2018, který se rozhodl jako první české psisko reprezentovat naši zem v americkém Chicagu, kde bude bojovat o titul International Puppy 2023. Výtěžek celé akce bude použit na úhradu cestovních nákladů pro, doufejme, prvního českého International Puppy.

PROGRAM

19:00 – předprogram

Než začne hlavní program, je třeba publikum naladit. K tomuto účelu bude na hlavním sále k vidění nějaké to koukáníčko. Účastníky upřesníme. 

20:00 – úvod do show

Hlavní program zahájí, jak jinak, hlavní hvězda večera – Ritchi. Performance vystoupení a příspěvky účinkujících bude moderovat Tabron.

21:00 – opravdu hodně nekorektní humor

Ritchiho roast skrývá tu správnou dávku nekorektního humoru. Pokud se chcete bavit na cizí účet, a oceníte ostré průpovídky i postřehy jdoucí na dřeň našich hlavních hostů, je tato část důvodem, proč na akci rozhodně chcete přijít. 

22:00 – kabaret známých osobností na téma “výchova”

Ritchiho cestu za snem podporuje nemalé množství “komunitních celebrit”. Hosté si připravují krátké a spíše úderné vstupy, které budou navazovat a pod taktovkou moderátora provedou diváka různými pohledy na výchovu.

23:00 – aukce

Protagonisté benefiční akce nabídli, podobně jako tomu bylo v případě vele-úspěšné akce “Atík volá o pomoc”, své služby do aukce. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z nabídek. Pokud chcete mít možnost “urvat si pro sebe” workshop nebo odměnu, jejichž seznam brzy bude k dispozici, a současně podpořit cestu jedné malé lišky za oceán, tahle akce je to správné místo. 

Nevšední “TOMBOLA” formou STÍRACÍCH LOSŮ, kde každý los vyhrává nějakou maličkost až do vyprodání lístků a rozdání všech cen u našich nejlepších a nejkrásnějších. POZOR – JE NUTNÉ SI VZÍT HOTOVOST!!!

VSTUPNÉ na tuto BENEFIČNÍ AKCI zahrnuje CELOVEČERNÍ RAUT

Dress-code akce nemá. Vemte si psí čumáčky, fetish, fantasy nebo cyber fetish, nebo klidně jen čisté a voňavé džíny a tričko. Hlavní je dorazit a cítit se dobře.

Včasná registrace 400 Kč platí pro registrované do 20. ledna 2023
Vstupné pro smečky 400 Kč za osobu platí pro skupiny 3 a více osob po celou dobu registrace
Běžné vstupné 500 Kč za osobu v případě registrace do 8. února 2023 včetně
Registrace “na poslední chvíli” 600 Kč pro ty, kdo nám v tom budou dělat guláš a zaregistrují se až 9. a 10. února 2023

REGISTRACE PLATNÁ POUZE PŘES STRÁNKY KLUBU (stačí vám k tomu e-mail, nemusíte být členové klubu, ale NEZAPOMEŇTE DO POZNÁMKY NAHLÁSIT SVOU SMEČKU PRO UPLATNĚNÍ SLEVY NA VSTUP) 

Za Ritchiho předem děkuje organizační tým One Fox Show

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL: https://www.bdsmklub.cz/index.php?event=1320 →

 

Datum a čas

2023-02-10 17:00
 

Místo konání

Sdílet s přáteli