tabron.cz

Legenda o Tabron

      Za sedmero bažinami a sedmero vlčími doupaty vyrůstala malá odvážná bestie. Od malička sedávala v koutku, pozorovala jiné malé stvůry, jak týrají a ubližují slabším a schraňovala svou sílu. Opatrně cvičila své schopnosti, hájila své hodnoty, pokoušela se přežít, aniž by to zanechalo stopy na její křehké duši.

      Příběh Tabron se ale začal odvíjet o něco později. Ve věku zralé dívky, která už prošla leckterou drobnou bitvou, objevila mladá mrcha tajnou knihu hříchu. Kniha jako by ji přitahovala. Síla příběhu, který se jí, stránku po stránce, otvíral, byla přímo omamná.

      Příběh otrokyně a jejího Pána. Příběh, který její chladnou krev rozpaloval na teplotu téměř lidskou. Příběh poslušnosti, ovládání a touhy po uspokojení Pána. Příběh dívky, jejíž jedinou zbraní byly zbraně ženské. Ústa, prsa, boky. A její intelekt. Tehdy se zrodila Tabron.

      Zrodila se bytost uvnitř bestie. Pod cynickou skořápkou, cílevědomou a vytrvalou, chladnou, profesionální a nekompromisní ženou se zrodila dívka toužící po něčem jiném. Právě tuto dívku máte možnost poznat zde, na jejím blogu. Dovoluje vám nahlédnout do tajů její mírně zvrácené mysli, zlých nočních můr i toužebných denních snů.

Napsal Tabron, tisk, přečteno 7536x

Rss textů | Rss komentářů | Rss novinek | Statistika
© Tabron.cz All Rights Reserved.
Jakékoliv šíření obsahu a jeho částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.