tabron.cz

O blogu

Vznik

       Můj blog vznikl jako místo, kde se bude moci projevovat má touha psát. Ať už půjde o povídky, postřehy a úvahy, nebo o prosté vedení si elektronického deníčku. Jelikož vznikl jako subdoména pod stránkami Sluneční Tvrze, naleznete zde texty související s BDSM tématikou stejně jako texty čistě „civilního“ rázu. Nejedná se o oficiální stránky, ale jakýsi soukromý prostor určený k mé osobní realizaci.

Témata

       Všechny texty se snažím tématicky řadit tak, aby si každý návštěvník mohl snadno vyhledat, co ho zajímá. Názvy témat jsou, doufám, jasné a obsahově budou odpovídat. Stejně tak jako texty veřejné, budou zde i texty čistě osobní. Pokud jste mí přátelé a rádi byste si přečetli něco z textů, ke kterým je třeba znát heslo, napište mi. Jsem osoba otevřená, ráda Vám texty zpřístupním.

Technické zázemí

       http://rs.reality-show.net/

Účast dalších autorů

       V tuto chvíli se na blogu autorsky podílím především já. :-D Nicméně ráda tu uvítám postupně další autory a budu uvádět jejich texty. Ráda bych s jejich pomocí vytvořila pestrou změť textů ze života lidí, které mám ráda.

Poděkování

       Blog, ačkoliv ho nazývám svým, je po technické stránce především dílem admina Kahofera. Tímto mu děkuji a zároveň Vás, kterým se něco, co se funkčnosti týká, nelíbí, odkazuji na něj. :-)

Napsal Tabron, tisk, přečteno 254660x

Rss textů | Rss komentářů | Rss novinek | Statistika
© Tabron.cz All Rights Reserved.
Jakékoliv šíření obsahu a jeho částí je bez souhlasu vydavatele zakázáno.