Menu

REVERS III. – 4.12.2021

11. 10. 2021 - Vše o srazech, Zážitky

Akce pro všechny, kteří se nebojí postavit své ego na hlavu a udělat si legraci sami ze sebe. Tak by se dala v krátkosti popsat lehce akční, rozhodně pikantní a neotřelá, a v každém případě velmi zábavná „revers“ párty.

O co přesně jde

Akce je určena především pro páry a skupinky (výjimku určuji já jako organizátor), které si po dobu srazu vymění role v rámci rozložení D/s. Dominanti budou na vodítku svých submisivů, submisivové budou rozkazovat svým dominantům. Všichni si budeme více či méně vážně hrát na to, jak by to vypadalo všechno naopak. A protože takovou příležitost množí z nás dostanou maximálně jednou za deset let, je třeba si to užít až do hořkosladkého konce. O půlnoci, jak už to tak bývá, se princezny stanou opět žabičkami a koníci myškami. O půlnoci se vše vrací do původního řádu!

Akce nemá program, nemá stanoven dresscode, ale z principu se očekává kreativní pojetí, oblečky, převleky a celkově naladění se na aktivní prožití tématu. Nikdo nechce pouhé přihlížející. Myslete na to.

Co když nemám pevně danou roli?

Nejčastější otázkou bývá, jak to udělat, aby mohli přijít a akci si užít i switchové. Proto vznikl jednoduchý systém „pískání“. Když organizátor pískne, role se otočí! Zpravidla se píská jednou za hodinu, ale občas… občas také ne. 🙂

I tak váháte? Napište mi, poradíme se a něco vymyslíme. Cílem je se bavit a pokud budete pro akci přínosem, určitě vás neodmítnu.

Kdy, kde, za kolik, registrace, informace

Termín akce: klasicky sobota od 17 hodin 4.12.2021
Kde: BDSM klub Praha (Ateliér)
Kolik: 300,- / os (v ceně je jídlo formou rautu)
Registrace výhradně mailem: revers@tabron.cz

Na mailu revers@tabron.cz budu reagovat na veškeré dotazy a poskytovat informace. Všem registrovaným přijdou před akcí aktuální (nejen covid) informace. Počítejte s tím, že na akci budeme dodržovat platná nařízení. Při vstupu bude určitě potřeba potvrdit „bezinfekčnost“ formou OTN.

Moc se na vás těším
Tabron

 

Kdo přijde: 

Na tomto místě budu postupně přidávat registrované, aby všichni věděli, na koho se mohou těšit.

Iška + Felix
Perva + Doktor
Little Bee + Le Perv
Baletka + Řezník
Péťa + František
Vlčí.štěně + Geo
Lili + Tomáš
Uta + Bahno
Shaky + Spark
Princess Michelle + V
Terezka + Štěpán
Igy + Drex

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *