Menu

Soukromé workshopy spanku s Tabron

24. 9. 2021 - Bezpečnost, Vše o srazech, Základy, Zážitky

Všechno začalo covidovou uzávěrkou klubu a akcí Atík volá o pomoc!, kterou BDSM klub Ateliér spustil. Moje pomoc klubu spočívala v tom, že sama sebe nabídnu jako odměnu. A ačkoliv jsem se formátu soukromé výuky roky bránila, ukázalo se, že mi vyhovuje a hlavně – že funguje a opravdu účastníky intenzivně posouvá. Prvních pět takových workshopů mám za sebou a veskrze pozitivní pocity (i ohlasy) mě dovedly k tomu, že soukromé workshopy zařadím do nabídky akcí na stálo.

Jak to vlastně probíhá a pro koho workshop je?

Workshop je určen výhradně párům nebo skupinám. Nejsem společnice ani domina, a neposkytuji lekce jednotlivcům. Stále jde o výuku na bázi lektorské činnosti a mentorování. Ráda se v případě zájmu zapojím, vše vysvětlím a ukážu, nebo pomohu se splněním vašich cílů. Nicméně základem je vaše interakce a vaše hraní, na kterém workshop stavíme.

Během domlouvání vše podrobně probereme, po dohodě s klubem stanovíme termín a potkáme se přímo v klubu. Jsem časově flexibilní, nemám problém ani se všedními dny (ideální je například středa v rozmezí 15-22). V klubu máme k dispozici gotiku na 2 hodiny jen pro sebe a následně máme možnost posedět, ještě jednou vše probrat a vypovídat si dojmy. Celou dobu máte k dispozici bar, zázemí klubu a mou plnou pozornost a péči.

Co vám workshop může přinést?

Cena a kontakt

Soukromý workshop stojí 4.000,- Kč. V ceně je zahrnut: soukromý pronájem klubu (gotika na 2 hodiny + možnost posedět před a po akci tak, abyste měli čas vše vstřebat), konzumace na baru (s výjimkou alkoholu) a případné zapůjčení spankových nástrojů. Po celou dobu se věnuji výhradně vám, nikdo jiný není přítomen. Lektorskou činnost vykonávám legálně a oficiálně, v případě zájmu a potřeby není problém vystavit fakturu uznatelnou do nákladů.

Máte o soukromý workshop zájem? Napište mi na mail soukromy@tabron.cz.

 

Budu se na vás těšit
Tabron

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *