Menu

13. 11. 2021 – LETEM SVĚTEM: v hlavě

22. 9. 2021 - Vše o srazech

Organizační tým Zajíc párty a RACKů vyhlašuje nový vzdělávací „seriál“. Akce Letem světem bude především o zajímavých tématech a skvělých přednášejících, pokaždé s jiným podtitulem, pokaždé s jinými tématy. Jde o akci vzdělávací, nechci ji nazývat workshopem, protože prostoru pro vyzkoušení tentokrát bude méně. O to více ale věřím, že témata samotná budou dostatečně zajímavá.

O co přesně jde?

Akce Letem světem je akcí vzdělávací, určenou pro všechny BDSM+, zvířátka ale i LGBTG osoby, které splňují základní požadavky pro účast na srazech. V tomto případě nerozhoduje nic jiného, než zájem o rozšiřování vlastních obzorů. Na akci uvítám především lidi s otevřenými názory, tolerantní a schopné diskutovat a zapojit se případně do dění. Pravidla mých akcí najdete ZDE.

Téma: V HLAVĚ

Konkrétní program je aktuálně ve výstavbě. Zveřejňovat ho budu především na FB na stránkách klubu a na stránce své (TabronCZ). Předběžně se chystá následující:

PRVNÍ PROGRAMOVÁ LINKA – SMYSLOVÁ DEPRIVACE, celá vedená báječným a úžasným lektorem s mezinárodní působností i zkušenostmi. Těšit se můžete na 4 bloky:

Samozřejmostí výkladu je důraz na bezpečnost provedení, sledování reakcí, aftercare.

DRUHÁ PROGRAMOVÁ LINKA – ZÁŽITKY STOJÍCÍ NA PSYCHICE. Zde se vystřídá několik přednášejících. 

 

TŘETÍ PROGRAMOVÁ LINKA bude v režii Zdeňky a Maryla a bude obsahovat tato témata.

Program pojede paralelně na několika místech. I kdyby vás některá z přednášek nezaujala, vždy budete mít 2-3 témata na výběr. Určitě nestihnete vše, to je pravda. Ale rozhodně se nebudete nudit!!!

Místo konání

Místem konání jsou prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze, které na tento termín máme zadány pouze pro nás. Celý klub je koncipován pro posezení i pro realizaci BDSM hraní, je zde veliká společenská místnost s barem, různě tematicky zařízené menší místnosti, rozlehlá venkovní terasa (kuřárna) a samozřejmě sociální zázemí. Kdo by neznal polohu klubu, napíše si o ni v rámci registrace.

Vstupné: 400,- Kč

Vstupné 400,- Kč zahrnuje celovečerní program, jídlo formou rautu a možnost zůstat s námi v klubu do ranních hodin (tzn. mimo program libovolně využít prostory klubu k hraní). Nad rámec vstupného si hradíte útratu na baru, kde najdete velký výběr alko i nealko pití za (na Prahu) velmi rozumné ceny.

K základnímu vstupnému může být účtováno tzv. chaosné ve výši 200,- (viz. dále v textu).

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu: letem.svetem@tabron.cz

Akce je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na akci mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé „odkliknuté“ přihlášky jinde. Platná je pouze přihláška mailem, kterou Vám potvrdím – tzn. nestačí pouze poslat mail. Před akcí každý účastník dostane e-mail s finální verzí programu a prosbou o potvrzení účasti, na který je nutné reagovat. 

Registraci je možné provést do pondělí 8. 11. 2021 do 20,00. Změny v registraci a nové registrace budou po tomto termínu přijímány po dohodě se mnou a za poplatek 200,- Kč (tzv. chaosné). Chaosné je cena za vše, co pro organizátory přináší registrace na poslední chvíli.

KAPACITA AKCE je omezena na 100 OSOB!!!

Vzhledem k omezené kapacitě může být chaosné připočteno těm, kteří sice budou zaregistrováni v řádném termínu, ale neodpoví na e-mail s programem a prosbou o potvrzení účasti, který bude všem zaslán přibližně 2 týdny před akcí (nebo spolu s přihlášením, pokud přihlášení proběhne po výše uvedeném termínu). 

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron„. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru. Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, věřte, že nechcete být na akci, kterou organizuji.

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na letem.svetem@tabron.cz odkud Vám bude zaslána odpověď v co nejbližším možném termínu. Akceptujte ale, prosím, že celou akci připravuji ve svém volnu a tedy ne vždy reaguji obratem (a to zejména v prvním měsíci po spuštění registrací). Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *