Menu

RACKové II – 24.8.2019

8. 7. 2019 - Vše o srazech

BDSM RACK

Unikátní program na několika oddělených stanovištích, možnost vyzkoušet si na vlastní kůži neobvyklé praktiky, vidět exhibiční program a poznat, zač je toho RACK. To vše slibuji účastníkům druhého konání srazu „starších a pokročilých“.

Koncept RACKů

Jak většina z vás ví, už roky organizuji Zajíc párty – jednu z nejúspěšnějších akcí BDSM komunity určenou pro nováčky a začínající. Ze stejné „dílny“ a stejné myšlenky vzešla akce věnovaná jiné cílové skupině. Pokročilým, zkušeným, rozumným a úzce zaměřeným BDSM+ lidem. Cílem je vytvořit večer bořící další tabu BDSM komunity a dokázat, že bezpečně lze provozovat i hraní na hraně. Ukázat, že ačkoliv jde o praktiky extrémní, lze je při zvýšené pozornosti praktikovat. Že s rozumem a vzájemným souhlasem, láskyplně, pečlivě a s humorem patří RACK mezi BDSM směry.

Pro koho je tedy přesně večírek určen?

Na RACKy může přijít kdokoliv, kdo akceptuje pravidla akce. Vzhledem k povaze programu by však každý z účastníků měl zvážit, jak dobře snáší praktiky zahrnující krev, psychické ponižování a hrubé zacházení. 

Pro koho večírek určen není

Večírek je zcela nevhodný pro jedince netolerantní, agresivní či jinak konfliktní a problematické. Akce není určena k nadměrné konzumaci alkoholu, požití jakýchkoliv nelegálních omamných látek bude důvodem pro vyloučení účastníka z akce. 

Aby bylo jasno – tolerancí je v tomto případě myšleno zejména akceptování drsnějších částí programu.

Večírek bude zaměřen především na tyto oblasti:

1) Pravidla fungování přístupu RACK v porovnání s SSC, bezpečnost (povinný úvodní blok programu)

2) Hraniční výprask se „slabým“ subjektem (Tabron)

3)  Věšení za genitálie a prsa (Ňufinka)

4) Práce s hranicemi subjektu při práci s dlouhým bičem (Ardent) a blok zaměřený na praktické vyzkoušení: dlouhý bič „na vlastní kůži“

5) Doplňkové bloky: zdravověda (Buldozer) a moderovaný panel o „psychologii RACKu“ (Tabron, Buldozer, Ňufinka)

Konkrétní programové bloky budu upřesňovat formou krátkých anotací. Ke všem blokům bude možné se ptát a mluvit s aktéry. Konzultovat.

Průběh RACKů

Klub bude otevřen od 17:00. V 19:00 bude zahájen program povinným blokem. Všichni účastníci musí bezpodmínečně dorazit do 18:50. Po zahájení úvodního bloku již nebude vstup umožněn a klub se pro příchozí uzavře.

Do doby ukončení programu bude pro účastníky zajištěno občerstvení formou rautu. Každý účastník si určitě vybere jídlo z nabídky letní kuchyně (grilované maso, sýry, originální burgery atp.) doplněné studeným rautem (zelenina, saláty). Podrobnosti a případné změny v jídelníčku domluvím individuálně.

Pestrý sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, točené zmrzliny a drobného zobání jako vždy k objednání na baru. Připomínám, že v klubu nelze zakoupit cigarety.

Konec programu přibližně ve 23:30, volné konzultace, hraní a další aktivity až do ranních hodin. Akce končí podle aktuální nálady a počtu osob (ne zřídka až kolem 4-5 hodiny ráno), prostě do té doby, kdy se budou chtít návštěvníci bavit a tvořit na baru tržbu.

Místo konání

Prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze. Prostory jsou koncipovány pro posezení i pro realizaci BDSM hraní. Adresa klubu nesmí být zveřejněna a proto bude zaslána pouze účastníkům a to v dostatečném předstihu před akcí. 

Vstupné

Vstupné zahrnuje celovečerní program a raut z letní kuchyně. Za cenu vstupného se tedy s výjimkou útraty na baru nemusíte o nic starat a žádné další výdaje vás nečekají.

Zlevněné vstupné: 350,- Kč při registraci do 14.8.2019

Plné vstupné: 400,- Kč při registraci od 12.8.2019

Last minute vstupné: 600,- Kč při registraci 22., 23. nebo 24.8.2019 do 10,00.

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu:

chcinaracky@seznam.cz

Párty je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na RACKy mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé odkliknuté přihlášky kdekoliv jinde. Platná je pouze přihláška mailem, kterou Vám potvrdím. 

Registraci je možné provést do soboty 24. 8. 2019 do 10:00. 

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron“. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru, se kterým je možné se seznámit přímo na místě. Součástí podmínek pro účast na této akci je absolvování povinného úvodního bloku o bezpečnosti. Vzhledem k povaze programu je nezbytně nutné zachovávat pokyny jednotlivých Animátorů a pořadatelů a to okamžitě a bez výhrad. 

Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, zřejmě nechcete poznat ani mě, ani Buldozera, který bude páchat na akci ochranný dohled. 

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na chcinaracky@seznam.cz odkud Vám bude zaslána odpověď. Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *