Menu

ZAJÍC PÁRTY 17: 27.10.2018

8. 3. 2018 - Vše o srazech

Je tu další, v řadě již sedmnáctá, Zajíc párty – tradiční akce pro všechny nováčky a začínající, pro všechny, kteří se chtějí učit, něco se o BDSM dozvědět a nebo jen poprvé přijít na sraz BDSM+ osob.

V tomto roce již druhé setkání nezkušených a méně zkušených s těmi více zkušenými (pečlivě vybranými „animátory“), kteří se Vám tento večer budou věnovat, a podělí se o to, co je baví a co znají. Hlavním cílem večírku je zbořit mýty o BDSM, naučit Zajíce pohybovat se na akcích, přemýšlet o tom, co dělají, a nabídnout jim lepší start do praktického páchání. Tato akce je jen a jen pro nováčky a začínající, od počátečního konceptu po detaily pořádání – jedinečná a unikátní.

Koncept zajíců

Jak většina z vás ví, Zajíc párty je jednou z nejúspěšnějších akcí BDSM komunity. Proč tomu tak je? Vše je na míru ušito těm, kteří jsou na takové akci poprvé – tak, aby se cítili bezpečně a příjemně. Nehrozí pocit „všichni se tam už znají“, nehrozí pocit „budu sám sedět bokem“, a už vůbec nehrozí obava „co když se tam bude dít něco, co nechci“. 

Pro koho je tedy přesně večírek určen?

Na Zajíc párty budou vítáni všichni „nováčci“ se zájmem o BDSM včetně fetiše a forem CD, TV a TS. Ať už jste jednotlivci nebo pár, lidé, kteří nemají žádné zkušenosti, partner BDSM+ osoby, který se chce pouze informovat, nebo jste jen nikdy nebyli v BDSM prostorách mezi dalšími BDSM+ lidmi a chcete se seznámit s pravidly, rádi Vás uvidíme. Po osobní dohodě vítám také ty, kteří se neřadí mezi mazáky, chtějí se učit a jsou stále otevření a ochotní naslouchat zkušenějším a odnést si něco navíc, aniž by Zajícům akci kazili.

Pro koho večírek určen není

Večírek je zcela nevhodný pro jedince netolerantní, agresivní či jinak konfliktní a problematické. Akce není určena k nadměrné konzumaci alkoholu, požití jakýchkoliv nelegálních omamných látek bude důvodem pro vyloučení účastníka z akce. Tentokráte budou z akce „vyloučeny“ také osoby, které běžně a dlouhodobě na BDSM srazy chodí, prostory klubu již důvěrně znají, a nejsou tedy nováčky. V případě nejasností rozhodnu já, jako organizátor.

Večírek bude zaměřen především na tyto oblasti:

1) Pravidla fungování v BDSM klubu a jak se chovat na BDSM akci

2) D/s a SM vztahy v praxi

3) Oblíbené a obecně rozšířené, ale i zcela originální BDSM praktiky

4) Možnost konzultací či vyzkoušení si na vlastní kůži

Průběh Zajíců během dne

V minulých dvou letech jsme se začali potýkat s nedostatkem času a prostoru na všechna témata, která máme na Zajíce připravena. Proto jsme na jaře roku 2018 program rozšířili a z akce udělali celodenní tak, aby všechna témata dostala prostor, který si zaslouží. Na akci je možné přijít na odpolední nebo večerní část programu samostatně, což možná někteří účastníci také ocení. Témata budou zařazena dle časových možností animátorů a dle možností prostor klubu. V odpoledním i večerním programu tedy najdete témata základní, povídací, praktická i okrajová. Program je do značné míry řešen zájmem, dotazy a interakcí s účastníky. PŘESNÉ ROZLOŽENÍ PROGRAMU DODÁM A BUDU UPŘESŇOVAT tak, jak se budu domlouvat s Animátory. Právo na změny vyhrazeno.

Příchod na Zajíce je ve 13-14 hodin. V této době vás provedeme po klubu a budete mít čas se rozkoukat, případně najíst. Oběd bude řešen výběrem z meníčka individuálně (není v ceně akce). Od 14 hodin začne program.

Od 18 hodin bude otevřen raut (v základní ceně akce), budete se moci v klidu navečeřet. 

Pokud by někdo nemohl přijít už odpoledne, umožňujeme přijít ještě v oknu 18:00 – 19:00. Od 19 hodin následuje večerní program. Konec programu přibližně o půlnoci, volné konzultace a další aktivity až do ranních hodin. Akce končí podle aktuální nálady a počtu osob, ne zřídka až kolem 4-5 hodiny ráno. Prostě do té doby, kdy se budou chtít návštěvníci bavit a tvořit na baru tržbu, klub nezavře.

Místo konání

Místem konání jsou prostory soukromého BDSM klubu Ateliér v Praze, které na tento termín máme zadány pouze pro nás. Celý klub je koncipován pro posezení i pro realizaci BDSM hraní, je zde veliká společenská místnost s barem, různě tematicky zařízené menší místnosti, rozlehlá venkovní terasa (kuřárna) a samozřejmě sociální zařízení. Ve všech prostorách je teplo a čisto. Na baru je velký výběr alko i nealko pití.

Vstupné

Akci pro Vás připravujeme s dobrou vírou, že k něčemu bude. Všichni zúčastnění pomáhají ve svém volném času v podstatě za úhradu nákladů. Proto je vstupné minimální a je stanoveno takto:

Celodenní vstupné: 450,- Kč zahrnuje celovečerní raut, celodenní program a možnost zůstat s námi v klubu do ranních hodin

Odpolední část: 200,- Kč zahrnuje 4 hodiny programu
Večerní část: 350,- Kč zahrnuje celovečerní raut a program s možností zůstat s námi v klubu do ranních hodin

K základnímu vstupnému může být účtováno tzv. chaosné ve výši 200,- (viz. dále v textu).

Jak se zaregistrovat

Na akci je vstup možný pouze zaregistrovaným na emailu: zajic.party@seznam.cz Párty je plošně propagována různými spřátelenými weby, v diskuzích a na sociálních sítích, odkazy na párty mohou být i na jiných stránkách, na chatu a pod. Není proto v mých silách sledovat různé odkliknuté přihlášky jinde. Platná je pouze přihláška mailem, kterou Vám potvrdím – tzn nestačí pouze poslat mail, s každým účastníkem proběhne krátká komunikace.

Registraci je možné provést do středy 24. 10. 2018 do 20,00. Změny v registraci a nové registrace budou přijímány po dohodě se mnou a za poplatek 200,- Kč (tzv. chaosné). Chaosné je cena za do-objednané jídlo, dotisk materiálů a další stres pro organizátory.

Pravidla akce

Na mé akci platí má pravidla. Najdete je na tomto webu pod názvem „Pravidla BDSM akcí podle Tabron“. Další, co je třeba dodržovat je provozní řád Ateliéru – ale s tím se podrobněji seznámíte přímo na místě. Pokud máte problém s akceptováním autorit a pravidel, zřejmě nechcete poznat ani mě, ani Buldozera, který bude na akci odpovědný za „ochranku“.

Možnost pořízení pomůcek

Přímo v klubu je možno vidět a v omezeném množství také ihned zakoupit věci z BDSMshop.cz. Pokud si na stránkách předem vyberete konkrétní zboží, můžete kontaktovat Nenufer (nenufer@bdsmshop.sk), aby věci na tento večer přichystala.

Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na zajic.party@seznam.cz odkud Vám bude zaslána odpověď. Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *